Başa Dön
Türkçe
  • Türkçe
  • English

Unimania Hep Yanında!

Unimania Kart Projesi, bir kart ve destekli QR kod ile sosyalleştiğiniz her anı kazanca çevirecek bir uygulamalar bütünüdür. Bu kart ile Coffeemanialar’da yaptığınız her alışveriş daha avantajlı hale gelecek, alışveriş yaptıkça puanlarınız birikecek ve size lezzetli kampanyalar sunacaktır. Aynı zamanda, dönemlik kampanyalardan haberdar olmanızı sağlayan altyapısı ile dışarıda keyifle geçirdiğiniz tüm anlar, size hediye olarak dönecek. Unimania kartı aldığınız anda, size özel hazırlanmış kampanyalardan, indirim ve fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

*Unimania Projesi’nin ilk uygulama alanı İstanbul-Starcity ve Mall Of İstanbul şubelerimizdir. Pilot uygulamanın ardından Türkiye’den bulunan tüm şubelerimizde kullanılmaya başlanacaktır.

Nasıl Üye Olunur?

Bu proje tüm şubelerimizde uygulanmaya başlandıktan sonra, size en yakın Coffeemania şubesinden dolduracağınız bir form karşılığında ücretsiz olarak Unimania kartı alabilirsiniz. Form doldurulduktan sonra aktivasyonu gerçekleştirilen kart kullanıma hazır hale gelir. Geriye sadece fırsatlardan yararlanmak kalır!